DUMIR, s.r.o.

Obchodné zastúpenie firiem J.T.O. System, SENSIT, CRESSTO, COMET SYSTEM, Danfoss, Regmet, DATATHERM, MAVE a spol., Prematlak, SMARIS, JUMO, BELIMO a Johnson Controls


Sortiment » Všetky položky » Odporové snímače teploty s rýchlou odozvou a plastovou hlavicou
« späť

Odporové snímače teploty s rýchlou odozvou a plastovou hlavicou

Kategória: MERANIE TEPLOTY » S rýchlou odozvou
Odporové snímače teploty s rýchlou odozvou a plastovou hlavicou

Na stiahnutie

Výrobca: SENSIT

Tieto odporové snímače sú určené pre kontaktné meranie teploty kvapalných alebo plynných látok. Snímače sú tvorené plastovou hlavicou a kovovou meracou stonkou s priemerom 4 mm, jeho součásťou je šrobenie so závitom G 1/2". Stonka snímača je z nerez ocele triedy 17240. Základné dĺžky meracích stoniek sú 50, 100, 160 a 220 mm. Snímače vyhovujú stupňu ochrany IP 65 podľa ČSN EN 60 529.

Konštrukcia stonky snímača umožňuje použitie snímača pre priame meranie teploty v potrubiach a zároveň zaisťuje rýchlu odozvu snímača na zmeny teploty. Snímače je možné použiť pre všetky riadiace systémy, ktoré sú kompatibilné s typmi čidiel alebo výstupnými signálmi uvedenými v tabuľke technických parametrov. Štandardný teplotný rozsah použitia snímačov je –30 až 130 °C. Snímače sú určené pre prevádzku v chemicky neagresívnom prostredí.

PRÍSLUŠENSTVO:

  • Pripojovací konektor ELKA 4012
  • Prepojovacie káble s konektorom priamym RKT popr. pravouhlým RKWT

ES Prehlásenie o zhode – podľa zákona 22/1997 Zb. o technických požiadavkách na výrobky v znení neskorších predpisov.

Kalibrácia – Všetka produkcia prechádza výstupnou metrologickou kontrolou, ktorá sa vykonáva porovnaním s etalóny alebo s pracovnými meradlami. Nadväznosť etalónov a pracovných meradiel je zabezpečená v zmysle §5 zákona č.505 / 1990 o metrológii. Výrobca ponúka možnosť dodávať snímače kalibrované v laboratóriu SENSIT s.r.o. (Podľa požiadaviek normy ČSN EN ISO / IEC 17025) alebo v AKL.

Odporové snímače teploty s rýchlou odozvou a plastovou hlavicou

Technické parametre

Technické parametre Viď katalógový list

© 2009 - 2021 DUMIR, s.r.o. | All rights reserved | Created by K3 GROUP, s.r.o.