DUMIR, s.r.o.

Obchodné zastúpenie firiem J.T.O. System, SENSIT, CRESSTO, COMET SYSTEM, Danfoss, Regmet, DATATHERM, MAVE a spol., Prematlak, SMARIS, JUMO, BELIMO a Johnson Controls


Sortiment » Všetky položky » Platinové odporové snímače teploty do 400 °C
« späť

Platinové odporové snímače teploty do 400 °C

Kategória: MERANIE TEPLOTY » Platinové do 400 °C
Platinové odporové snímače teploty do 400 °C

Na stiahnutie

Výrobca: SENSIT

Tieto odporové snímače sú určené pre kontaktné meranie teploty do 400 °C. Sú tvorené kovovou meracou stonkou a kovovou hlavicou. Snímače sa vyrábajú v prevedení s hladkou stonkou alebo so stonkou s navareným šrobením. Stonka je z nerez ocele triedy 17240, hlavica je zo zliatiny hliníka. Základné dĺžky meracích stoniek sú 100, 160, 220, 280 a 400 mm. Snímače vyhovujú stupňu ochrany IP 54 podľa ČSN EN 60 529. Kombináciou snímača a nerezového stredového držiaku alebo jímky, dodávané ako príslušenstvo, je snímač možné použiť pre meranie teploty v rôznych aplikáciach priemyselného prostredia. Snímače je možné použiť pre všetky riadiace systémy, ktoré sú kompatibilné s typmi čidiel alebo výstupnými signálmi uvedenými v tabuľke technických parametrov. Štandardný teplotný rozsah použitia je –50 až 400 °C. Snímače sú určené pre prevádzku v chemicky neagresívnom prostredí.

PRÍSLUŠENSTVO:

  • Nerezová jímka JPTS 41
  • Kovový držiak K 120
  • Šróbenie s klieštinou alebo so zárezným krúžkom – v prípade nastavenia rôznej dĺžky ponoru stonky snímača teploty

ES Prehlásenie o zhode – podľa zákona 22/1997 Zb. o technických požiadavkách na výrobky v znení neskorších predpisov.

Kalibrácia – Všetka produkcia prechádza výstupnou metrologickou kontrolou, ktorá sa vykonáva porovnaním s etalóny alebo s pracovnými meradlami. Nadväznosť etalónov a pracovných meradiel je zabezpečená v zmysle §5 zákona č.505 / 1990 o metrológii. Výrobca ponúka možnosť dodávať snímače kalibrované v laboratóriu SENSIT s.r.o. (Podľa požiadaviek normy ČSN EN ISO / IEC 17025) alebo v AKL.

Platinové odporové snímače teploty do 400 °C

Technické parametre

Technické parametre Viď katalógový list

Voliteľné príslušenstvo

Kovový držiak K 120

Kovový držiak slúži na uchytenie snímačov teploty napríklad vo vzduchotechnických kanáloch.

Kovový držiak K 120

© 2009 - 2021 DUMIR, s.r.o. | All rights reserved | Created by K3 GROUP, s.r.o.