DUMIR, s.r.o.

Obchodné zastúpenie firiem J.T.O. System, SENSIT, CRESSTO, COMET SYSTEM, Danfoss, Regmet, DATATHERM, MAVE a spol., Prematlak, SMARIS, JUMO, BELIMO a Johnson Controls


Sortiment » Všetky položky » Príložné odporové snímače teploty s hlavicou
« späť

Príložné odporové snímače teploty s hlavicou

Kategória: MERANIE TEPLOTY » Príložné snímače
Príložné odporové snímače teploty s hlavicou

Na stiahnutie

Výrobca: SENSIT

Tieto odporové snímače sú určené pre kontaktné meranie povrchovej teploty. Snímače sú tvorené plastovou hlavicou a kovovým meracím púzdrom umiestneným v ochrannom púzdre zloženého z materiálov SILIKON a SILAMID. Kovové púzdro je z mosadzného materiálu. Snímače vyhovujú stupňu ochrany IP 65 podľa ČSN EN 60 529. Snímače sú dodávané vrátane upevňovacej pásky a uzáveru, sú vhodné pre meranie teploty na potrubiach. Vlastné čidlo je vďaka konštrukcii izolované od vplyvu okolného prostredia. Snímače je možné použiť pre všetky riadiace systémy, ktoré sú kompatibilné s typmi čidiel alebo výstupnými signálmi uvedenými v tabuľke technických parametrov. Štandardný teplotný rozsah použitia snímačov je –30 až 130 °C. Snímače sú určené pre prevádzku v chemicky neagresívnom prostredí.

PRÍSLUŠENSTVO:

  • Pripojovací konektor ELKA 4012
  • Prepojovacie káble s konektorom priamym RKT popr. pravouhlým RKWT
  • Teplovodivá pasta do 200 ° C, 5 g

ES Prehlásenie o zhode – podľa zákona 22/1997 Zb. o technických požiadavkách na výrobky v znení neskorších predpisov.

Kalibrácia – Všetka produkcia prechádza výstupnou metrologickou kontrolou, ktorá sa vykonáva porovnaním s etalóny alebo s pracovnými meradlami. Nadväznosť etalónov a pracovných meradiel je zabezpečená v zmysle §5 zákona č.505 / 1990 o metrológii. Výrobca ponúka možnosť dodávať snímače kalibrované v laboratóriu SENSIT s.r.o. (Podľa požiadaviek normy ČSN EN ISO / IEC 17025) alebo v AKL.

Príložný snímač

Technické parametre

Parametre Viď katalógový list

Voliteľné príslušenstvo

Teplovodivá pasta do 200 °C, 5 g

Teplovodivá pasta biela na báze silikónu. Balenie na obrázku nezodpovedá skutočnosti!

Teplovodivá pasta do 200 °C, 5 g

© 2009 - 2021 DUMIR, s.r.o. | All rights reserved | Created by K3 GROUP, s.r.o.