DUMIR, s.r.o.

Obchodné zastúpenie firiem J.T.O. System, SENSIT, CRESSTO, COMET SYSTEM, Danfoss, Regmet, DATATHERM, MAVE a spol., Prematlak, SMARIS, JUMO, BELIMO a Johnson Controls


Sortiment » Všetky položky » Príložné odporové snímače teploty s káblom
« späť

Príložné odporové snímače teploty s káblom

Kategória: MERANIE TEPLOTY » Príložné snímače
Príložné odporové snímače teploty s káblom

Na stiahnutie

Výrobca: SENSIT

Tieto odporové snímače sú určené pre kontaktné meranie povrchovej teploty. Snímače sú tvorené kovovým meracím púzdrom umiestneným v ochrannom púzdre zloženého z materiálov SILIKÓN a SILAMID a prívodným káblom. Kovové púzdro je z mosadzného materiálu. Snímače vyhovujú stupňu ochrany IP 65 podľa ČSN EN 60 529. Snímače sú dodávané vrátane upevňovacej pásky a uzáveru, sú vhodné pre meranie teploty na potrubiach. Rezmery snímača umožňujú aj umiestnenie pod izoláciu potrubia. Vlastné čidlo je vďaka konštrukcii izolované od vplyvu okolitého prostredia. Snímače je možné použiť pre všetky riadiace systémy, ktoré sú kompatibilné s typmi čidiel alebo výstupnými signálmi uvedenými v tabuľke technických parametrov. Štandardný teplotný rozsah použitia snímačov je –30 až 130 °C. Snímače sú určené pre prevádzku v chemicky neagresívnom prostredí.

PRÍSLUŠENSTVO:

  • Teplovodivá pasta do 200 ° C, 5 g

ES Prehlásenie o zhode – podľa zákona 22/1997 Zb. o technických požiadavkách na výrobky v znení neskorších predpisov.

Kalibrácia – Všetka produkcia prechádza výstupnou metrologickou kontrolou, ktorá sa vykonáva porovnaním s etalóny alebo s pracovnými meradlami. Nadväznosť etalónov a pracovných meradiel je zabezpečená v zmysle §5 zákona č.505 / 1990 o metrológii. Výrobca ponúka možnosť dodávať snímače kalibrované v laboratóriu SENSIT s.r.o. (Podľa požiadaviek normy ČSN EN ISO / IEC 17025) alebo v AKL.

Technické parametre

Parametre Viď katalógový list

Voliteľné príslušenstvo

Teplovodivá pasta do 200 °C, 5 g

Teplovodivá pasta biela na báze silikónu. Balenie na obrázku nezodpovedá skutočnosti!

Teplovodivá pasta do 200 °C, 5 g

© 2009 - 2021 DUMIR, s.r.o. | All rights reserved | Created by K3 GROUP, s.r.o.