DUMIR, s.r.o.

Obchodné zastúpenie firiem J.T.O. System, SENSIT, CRESSTO, COMET SYSTEM, Danfoss, Regmet, DATATHERM, MAVE a spol., Prematlak, SMARIS, JUMO, BELIMO a Johnson Controls


Sortiment » Všetky položky » Snímače teploty do interiéru v designu ABB
« späť

Snímače teploty do interiéru v designu ABB

Kategória: MERANIE TEPLOTY » Do interiéru
Snímače teploty do interiéru v designu ABB

Na stiahnutie

Výrobca: SENSIT

Tieto odporové snímače teploty sú určené pre meranie teploty v interiéroch s vysokými estetickými nárokmi a zároveň sú tieto priestory chránené proti vode. Štandardný teplotný rozsah použitia snímačov je 5 až 55 ° C (krátkodobo –20 až 75 ° C). Dizajn snímačov vychádza zo štandardných designov domového elektroinštalačného materiálu spoločnosti ABB a to ALPHA NEA, IMPULZ, SOLO, TANGO, TIME a ELEMENT. Štandardná farba pre rad ALPHA NEA je biela matná, pre SOLO, TANGO, ELEMENT a TIME – biela a pre rad IMPULZ – alpská biela. Snímače teploty je možné použiť pre všetky riadiace systémy, ktoré sú kompatibilné s typmi čidiel alebo výstupnými signálmi uvedenými v tabuľke technických parametrov. Snímače teploty sú určené pre prevádzku v chemicky neagresívnom prostredí.

ES Prehlásenie o zhode – podľa zákona 22/1997 Zb. o technických požiadavkách na výrobky v znení neskorších predpisov.

Kalibrácia – Všetka produkcia prechádza výstupnou metrologickou kontrolou, ktorá sa vykonáva porovnaním s etalóny alebo s pracovnými meradlami. Nadväznosť etalónov a pracovných meradiel je zabezpečená v zmysle §5 zákona č.505 / 1990 o metrológii. Výrobca ponúka možnosť dodávať snímače kalibrované v laboratóriu SENSIT s.r.o. (Podľa požiadaviek normy ČSN EN ISO / IEC 17025) alebo v AKL.

Snímače teploty do interiéru v designu ABB

Technické parametre

Technické parametre Viď katalógový list

© 2009 - 2021 DUMIR, s.r.o. | All rights reserved | Created by K3 GROUP, s.r.o.