DUMIR, s.r.o.

Obchodné zastúpenie firiem J.T.O. System, SENSIT, CRESSTO, COMET SYSTEM, Danfoss, Regmet, DATATHERM, MAVE a spol., Prematlak, SMARIS, JUMO, BELIMO a Johnson Controls


Sortiment » Všetky položky » Snímače teploty s korekciou žiadanej veličiny SAU 2000
« späť

Snímače teploty s korekciou žiadanej veličiny SAU 2000

Kategória: MERANIE TEPLOTY » Snímače teploty s korekciou
Snímače teploty s korekciou žiadanej veličiny SAU 2000

Na stiahnutie

Výrobca: SENSIT

Ovládacie moduly SAU 2000 sú určené pre meranie teploty vzduchu v priestoroch chránených proti vode. Okrem snímania teploty umožňujú korekciu žiadanej veličiny a možnosť využitia indikačnéj LED diódy a impulzného tlačidla. Snímače sú tvorené plastovou krabičkou, v ktorej je umiestnená svorkovnica s odporovým snímačom teploty a svorkovnica, ku ktorej sú pripojené potenciometer, tlačidlo a LED dióda. Na základe informácie o nameranej teplote je možné vykonať pomocou ovládacích prvkov korekciu v regulačnom systéme.

Ovládací modul je umiestnený v krabičke TANGO od spoločnosti ABB Elektro a teda je vhodným doplnkom k vypínačom, zásuvkám, snímačom a ďalším prvkom tohto radu.

Snímače sú určené pre prevádzku v chemicky neagresívnom prostredí.

ES Prehlásenie o zhode – podľa zákona 22/1997 Zb. o technických požiadavkách na výrobky v znení neskorších predpisov.

Kalibrácia – Všetka produkcia prechádza výstupnou metrologickou kontrolou, ktorá sa vykonáva porovnaním s etalóny alebo s pracovnými meradlami. Nadväznosť etalónov a pracovných meradiel je zabezpečená v zmysle §5 zákona č.505 / 1990 o metrológii. Výrobca ponúka možnosť dodávať snímače kalibrované v laboratóriu SENSIT s.r.o. (Podľa požiadaviek normy ČSN EN ISO / IEC 17025) alebo v AKL.

Rozmerový náčrt:

Snímače teploty s korekciou žiadanej veličiny SAU 2000

Schéma zapojenia:

SAU 2000

Technické parametre

Technické parametre viď. katalógový list

© 2009 - 2021 DUMIR, s.r.o. | All rights reserved | Created by K3 GROUP, s.r.o.