DUMIR, s.r.o.

Obchodné zastúpenie firiem J.T.O. System, SENSIT, CRESSTO, COMET SYSTEM, Danfoss, Regmet, DATATHERM, MAVE a spol., Prematlak, SMARIS, JUMO, BELIMO a Johnson Controls


Sortiment » Všetky položky » UTM
« späť

UTM

Kategória: GSM Monitoring » Univerzálna telemetrická jednotka UTM
UTM
Výrobca: SMARIS

Základným princípom je zber dát zo zariadení pripojených na jednotlivé vstupy, ich spracovanie a odoslanie na server. Jednotka bola vyvinutá na základe dlhoročnej spolupráce s firmami vyrábajúce výdajné, výherné a terminálové automaty. Tým sme docielili univerzálnosť pre použitie v najrôznejších aplikáciách v priemysle, obchode, pri výrobných procesoch, dohľadu atď. Jednotka je vybavená binárnymi vstupmi, spínacími výstupmi, 1-wire, analógové vstupy (prúd, napätie), ďalej je vybavená zbernicami RS232, RS485, Wiegand, Ethernet, USB (host, device), GSM / GPRS. Zaujímavým doplnkom je ACC (otrasový snímač) a slotom pre SD katru. O záložné napájanie sa stará integrovaný lítiový akumulátor. V prípade potreby je jednotka vybavená tiež zálohovaným výstupom + 5V.

Základný popis jednotky UTM

konfigurácia vstupov

Jednotka je vybavená tromi meracími kanálmi pre meranie napätia a prúdu, keď jeden kanál je pevne definovaný ako vstup 0–5V a zvyšné dva je možné konfigurovať ako 2× 4–20mA alebo 2× 0–5V. Logické vstupy sme rozdelili do niekoľkých kategórií. Prvá kategória obsahuje 5 plne programovateľných vstupno / výstupných brán. Druhá kategória zahŕňa 5 logických vstupov a 2 logické (spínacie) výstupy. Do tretej kategórie patria 6 optočleny galvanicky oddelených vstupov, keď dvaja z nich nie sú závislé na polarite.

konektivita

Je zaistená radom zberníc. A to RS232 (2×), RS485, 1-wire (2×), Wiegand, USB (device aj hosť), ethernet, slot pre SD kartu a GSM / GPRS modemom.


© 2009 - 2021 DUMIR, s.r.o. | All rights reserved | Created by K3 GROUP, s.r.o.